Wagner Eugen (Berlín1871 - 1942 Berlín)
Po koupeli, signováno E. Wagner, carrarský mramor, výška 31,5 cm, mramorový podstavec, drobné poškození drapérie (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |